Top 10 učiteľ Slovenska 2018

Milí priatelia,

Ako možno viete, už veľa rokov sa snažím o zmenu v školstve. Robím množstvo aktivít ktoré ukazujú, ako sa veci dajú urobiť. A je nás viac, ktorí sa snažíme o zmenu školstva zdola.
Naše úsilie bolo v spoločnosti ocenené a inšpiratívne príbehy učiteľov, rozširujúcich v školstve „ostrovy pozitívnej deviácie“ dokonca zachytili aj médiá a začínajú ich šíriť. Považujem to za veľký pokrok.

V rámci hľadania Učiteľa Slovenska 2018 sa pred časom stretlo TOP 10 učiteľov Slovenska, vybraných na základe ich príbehov porotou. Bola som medzi nimi a bolo to úžasné, inšpiratívne, radostné, proste pecka stretnutie.

Zúčastnili sa ho aj médiá a časť toho, čo robíme, zachytili a ponúkli v podobe krátkych príbehov a ankety pre verejnosť, ktorej výsledky určia cenu verejnosti.
do 30.9.2018 môžete zahlasovať za jedného z nás a ukázať tak, že Vám záleží na našom školstve a kvalitných učiteľoch. Hlas sa dá dať len raz a len jednému z učiteľov :)

Ďakujem a prajem pekný deň.
Ľuba

PS: ak sa rozhodnete hlasovať, použite google chrome a odškrtnite políčko „nie som robot“ . Ak budete hlasovať cez mobil, najskôr odkliknite „zobraziť plnú verziu“, až potom sa Vám zjaví anketa, kliknete na meno učitľa, odkliknete, že nie ste robot a je to :)

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *