fbpx

Môj príbeh

Kúsok môjho príbehu pre Vás:

Som učiteľka, ktorá sa rada učí. Matka, ktorá objavuje svet spolu so svojimi deťmi. Žena najlepšieho manžela na svete. Blogerka. Kinhomilka. Dobrovoľníčka.

Celý môj príbeh hľadania šťastia je o tom, ako som sa naučila byť šťastný rodič. Dlhá, no úžasná a dobrodružná cesta, ktorú som podnikla preto, lebo chcem, aby moje deti boli v živote šťastné. Píšem o tom v mojej knihe Slnko v Duši. Moje písmenká ma 2x dostali medzi top 10 v súťaži Bloger roka

Moja vášeň pre učenie ma dostala medzi TOP učiteľov Slovenska vo viacerých anketách. Najviac si vážim ocenenie TOP 10 Učiteľ slovenska 2018 – global teacher prize. Tiež si obzvlášť cením Zlatý Ámos, či Živel roka.

Učím netradičnými metódami. Napríklad v 3. ročníku sme sa učili slovenčinu tak, že deti napísali a vydali svoju vlastnú knihu Tajomné svety. Je súčasťou aj prezidentskej knižnice:-)

Moje vzdelávacie a enviroaktivity realizujem aj vďaka občianskemu združeniu Pohodovo, ktorého som aktívnou členkou.

Neustále sa vzdelávam a vzdelávam ostatných. Občas som na pódiu, občas v hľadisku a najradšej v triede plnej detí. Učebné metódy, ktoré sme overovali pred vyše 20 rokmi stále mnohí považujú za prevratné novinky.

Okrem učenia v škole vediem aj záujmové krúžky s deťmi. Napríklad v rámci YRE – mladí reportéri pre Životné prostredie sme vyhrali celosvetovo 1. miesto za reportáž. Ocenila nás aj pani prezidentka.

Ľudia, ktorí ma inšpirujú:

Mám to šťastie, že moja profesia je mojou vášňou a vďaka tomu sa denne učím nielen spolu s deťmi, ale aj s množstvom skvelých ľudí, medzinárodne uznávaných (nielen) učiteľov a odborníkov. Svoje poznanie posúvam ďalej ako lektorka v kurzoch, tréningoch, na konferenciách, ale aj formou on-line webinárov, e-bookov či pripravovaných ucelených projektov pre rodičov a deti.